KONTAKT

Nedan ser du alla våra kollegor och ett axplock av deras ansvarsområden & expertis, valet är ditt!


Timmy Qvarnström

VD / Founder


Bild/Streamproducent

IT/Infrastruktur
Ljusdesign
Inköp

+46 (0) 706 92 40 48
timmy@qtech.se



Tomas Olsson


Businesscontroller

Artistbokare
Sälj

+46 (0) 708 45 22 41

tomas@adjproduktion.se



Elin Göransson


Ljustekniker

Kameraoperatör

+46 (0) 735 78 19 82
elin@qtech.se



Nicklas Olsson


Ljudtekniker

+46 (0) 767 88 88 86

nicklas@adjproduktion.se



Robert Pettersson

Vice VD / Co-founder


Ljusansvarig

Projektledare

Streamingtekniker

Servicechef

+46 (0) 735 33 50 76
robert@qtech.se



Anna Strömberg


Ekonomi

ekonomi@qtech.se



Anna Billmark


Kameraoperatör
IT

anna@qtech.se



Kanske du?


Ljudtekniker
Ljustekniker
Lager

+46 (0) 31 80 88 88

info@qtech.se



Kevin Qvarnström
Co-founder


Personalansvarig

Projektledning
Ljudtekniker

Värdegrund

+46 (0) 708 45 22 61

kevin@qtech.se



Martin Brishäll


Projektledare ADJ

Tekniker

+46 (0) 704 99 05 17

martin@adjproduktion.se



Robin Schneider


Ljudtekniker

robin@qtech.se



Jesper Sirenius

Partner


Ljudansvarig

Projektledare

Bokning/Logistik
Backline

+46 (0) 738 40 99 87
jesper@qtech.se



Zimon Holmberg


Ljudtekniker
Streamingtekniker

+46 (0) 707 75 83 03

zimon@qtech.se



Joakim Augustsson


Ljustekniker

agge@qtech.se


 
 
 
 
 
 

KONTAKUPPGIFTER

LAGER
Industrivägen 41
433 61 Sävedalen


031 80 88 88

QTECH
info@qtech.se
faktura@qtech.se
Org 556982-8113

VatID SE556982811301

ADJ
info@adjproduktion.se
faktura@adjproduktion.se
Org
556662-1099


Observera att vi är två bolag under samma tak med gemensam personal, dock måste fakturor skickas till rätt bolag.


Vår entré ligger på baksidan av fastigheten, kör mot lastbryggorna.